Blog

Dawid.Luciuk@i360.com.pl

tel: +48 600 534 631

zapraszamy@i360.com.pl

tel:+48 22 3310997

Elektroniczny Obieg Umów. Elektroniczny Obieg Umów – w jaki sposób gwarantowane jest bezpieczeństwo i poufność danych?

Aplikacja Elektroniczny Obieg Umów oparta jest na infrastrukturze i360. Jest to podmiot, który jako jedyny w branży wsparcia sprzedaży posiada certyfikowaną przez TÜV RHEINLAND Międzynarodową Normę Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji: „ISO/IEC 27001:2013 Technika informatyczna – Techniki bezpieczeństwa – Systemy zarządzania bezpieczeństwem informacji”. Równocześnie system informatyczny, na którym oparta jest aplikacja Elektronicznego Obiegu Umów jest przedmiotem stałych audytów prowadzonych przez międzynarodowe zespoły ekspertów Klientów korzystających na stałe z i360 Loyalty Software.

Dlaczego warto skorzystać z Elektronicznego Obiegu Umów?

Bezpieczeństwo to pierwszy punkt na długiej liście zalet, jakie oferuje Elektroniczny Obieg Umów. Aplikacja ta to przede wszystkim oszczędność czasu i pieniędzy. Zastępuje programy do tworzenia treści i wysyłania wiadomości e-mail, umożliwiając podejmowanie wszelkich działań w jednym miejscu. Z nią nie trzeba drukować dokumentów i przesyłać fizycznych egzemplarzy, ryzykując ich zniszczenie czy zaginięcie.

Za pośrednictwem Elektronicznego Obiegu Umów bez żadnego problemu można przesyłać projekty umów do kontrahentów. Z poziomu aplikacji możliwe jest nanoszenie poprawek oraz sugestii w dokumentach, a następnie ich akceptowanie lub odrzucanie. Całkowicie zdalnie można też podpisać umowę lub ją wypowiedzieć, a w razie potrzeby pobrać ją w formacie PDF na dowolne urządzenie podłączone do Internetu. Nie jest do tego potrzebne żadne dodatkowe oprogramowanie, co jest gwarancją wygody i funkcjonalności.

https://www.marketingbusinessblog.pl/elektroniczny-obieg-umow/