Rekomendacje

dr Tomasz Makaruk

Prezes Zarządu i współwłaściciel spółki i360

Dowiedz się więcej o i360 i poznaj nas lepiej:
Mamy wszystko, czego potrzebujesz do opracowania i realizacji profesjonalnego programu lojalnościowego, motywacyjnego, konkursów oraz loterii.
Od ponad 10 lat i360 zapewnia wsparcie w zakresie od A do Z, dzięki czemu Ty oszczędzasz czas i możesz zająć się tym, w czym jesteś najlepszy.

Rekomendacje. Zapraszamy do zapoznania się z opiniami naszych Klientów o jakości
współpracy i efektach działań i360.

Zawsze przed podpisaniem umowy o współpracy, zachęcamy także do bezpośredniego kontaktu z managerami projektów po stronie Klientów i360, aby w bezpośredniej rozmowie uzyskać opinię o nas od osób, z którymi pracujemy na co dzień.

rekomendacje

Doświadczenia we współpracy pozwalają nam z pełnym przekonaniem polecić i360 sp. z o.o. jako doświadczonego, wiarygodnego i zaangażowanego partnera realizującego stawiane przed nim cele. Wszystkim, którzy realizują loterie promocyjne i audioteksowe oraz cenią sobie jakość, terminowość i profesjonalizm z przyjemnością rekomendujemy usługi świadczone przez Agencję i360 sp. z o.o.

DPD Polska Sp. z o.o.

rekomendacje

Wartym podkreślenia jest fakt, iż większość realizowanych przez Agencję i360 sp. z o.o., akcji marketingowych zrealizowało lub znacznie przekroczyło zakładane cele sprzedażowe. Z pełnym przekonaniem polecam Agencję i360 sp. z o.o. jako doświadczonego, wiarygodnego i zaangażowanego partnera biznesowego w dziedzinie działań marketingowych.

PZ Cussons Polska S.A.

rekomendacje

Powierzając firmie i360 Sp. z o.o. opracowanie i obsługę programów motywacyjno – lojalnościowych dla naszych klientów podjęliśmy słuszną decyzję. Spotkaliśmy się z profesjonalnym i partnerskim podejściem. Firma wykazała się kreatywnością, rzetelnością i skrupulatnością.

Froneri Polska Sp. z o.o.

rekomendacje

W trakcie naszej współpracy i360 Sp. z o.o. wielokrotnie dała się poznać jako doświadczony partner, skutecznie i szybko reagujący na potrzeby swoich Klientów. Podjęcie współpracy z i360 Sp. z o.o. umożliwiło PMPL-D uproszczenie procesów i ułatwiło obsługę administracyjną programów przez nią prowadzonych, a na szczególne wyróżnienie w tym zakresie zasługuje zaangażowanie oraz inicjatywa, z jaką spotkaliśmy się ze strony Prezesa Zarządu i360 Sp. z o.o. – Pana Tomasza Makaruka oraz jego współpracowników. Zdecydowanie rekomendujemy i360 Sp. z o.o.

Philip Morris Polska

rekomendacje

Współpraca przebiegła pomyślnie i zgodnie z zaplanowanym harmonogramem. Zespół i360 Sp. z o.o. wykazał się bogatym doświadczeniem, przygotowaniem merytorycznym oraz wysokim zaangażowaniem w realizację powierzonych zadań. Należy podkreślić, iż żadne pytanie nie było pozostawione bez odpowiedzi, a wszelkie wątpliwości wyjaśniane na bieżąco, bez zbędnej zwłoki. Podsumowując, Agencja i360 Sp. z o.o. jest solidnym, kompetentnym oraz godnym polecenia partnerem biznesowym.

ICMS Sp. z o.o. (Inter cars)

rekomendacje

Nasze doświadczenia we współpracy z i360 sp. z o.o. pozwalają nam, z pełnym przekonaniem, polecić usługi świadczone przez Agencję i360 sp. z o.o. wszystkim, którzy realizują programy lojalnościowe i motywacyjne i cenią sobie jakość, rzetelność, terminowość, kompleksowość, profesjonalizm oraz efektywność działań. Wszelkie zlecone Agencji i360 sp. z o.o. prace realizowane są z należytą starannością i spełniają nasze oczekiwania.

Bakoma Sp. z o.o.

rekomendacje

Efekty prac, zarówno tych z obszaru badawczego jak i tych z zakresu rozwiązań budujących lojalność klientów w całości spełniły nasze wymagania. To co charakteryzowało zespół i360 to wysoka rzetelność, profesjonalizm oraz terminowość wykonywanych prac.

Castorama Polska Sp. z o.o.

rekomendacje

I personally appreciated the perceived the workstyle and collaboration with i360 a lot thank them for all the steps we did up to today. If you are looking for a flexible, reliable, competent and honest partner, I can highly recommend engaging Tomasz Makaruk and his team at i360.

Henkel Europe

rekomendacje

i360 has been a strong and trustable partner for Visa over this period, and working closely with them on a daily basis has been a great experience, benefiting from their knowledge and foot print on the market.

VISA Europe

Wysoka jakość obsługi

Jeżeli zależy Państwu na efektach oraz wysokiej jakości wdrożenia programy lojalnościowego, najwyższych standardach etycznych współpracy, wieloletniemu doświadczeniu, a przede wszystkim bezpieczeństwu gwarantowanym przez międzynarodową normę ISO/IEC 27001:2013 zapraszamy do kontaktu z dyrektorem sprzedaży Panem Dawidem Łuciukiem pod adresem dawid.luciuk@i360.com.pl

Technika programu lojalnościowego

Rekomendacje