Blog

Dawid.Luciuk@i360.com.pl

tel: +48 600 534 631

zapraszamy@i360.com.pl

tel:+48 22 3310997

Loteria promocyjna i audioteksowa. Komu zlecić organizację loterii promocyjnej i audioteksowej ?

Organizacja loterii promocyjnej i audioteksowej to skomplikowany proces zajmujący wiele czasu. Wiele firm z tego powodu decyduje się na wsparcie profesjonalnej agencji, co pozwala na znaczną oszczędność nie tylko czasu, ale również pieniędzy. Doświadczeni specjaliści są bowiem w stanie przygotować wysokiej jakości loterię, chroniąc zleceniodawcę przed dodatkowymi kosztami czy koniecznością inwestowania w potrzebne do akcji narzędzia. Wiedza profesjonalistów pozwala także na uniknięcie często popełnianych błędów i stanowi gwarancję tego, że loteria promocyjna czy audioteksowa przyniesie oczekiwane rezultaty w krótkim czasie.

Jaką agencję wybrać do organizacji loterii promocyjnej i audioteksowej?

Przede wszystkim postaw na wiedzę, jakość, doświadczenie i doskonałą opinię na rynku. i360 zorganizowała już setki udanych loterii. Naszym największym sukcesem była akcja promująca sprzedaż proszku do prania polegająca na tym, iż w wybranych opakowaniach znajdowały się losowo umieszczane monety lub banknoty. Jej budżet na nagrody wyniósł aż 1 milion złotych, a zleceniodawca – producent proszku do prania –  wygenerował dzięki temu znaczny wzrost sprzedaży produktów, udziałów rynkowych oraz zyskał rozgłos, utrwalając pozytywny wizerunek marki.

Przekonaj się sam, że nasza profesjonalna pomoc może przynieść podobnie satysfakcjonujący efekt również w przypadku Twojej działalności. Zaufaj naszemu doświadczeniu, dołącz do grona naszych zadowolonych klientów i razem przyciągnijmy do Ciebie nowych konsumentów!

Loterie promocyjne i audioteksowe