Blog

Dawid.Luciuk@i360.com.pl

tel: +48 600 534 631

zapraszamy@i360.com.pl

tel:+48 22 3310997

Co to jest Elektroniczny Obieg Umów

Elektroniczny Obieg Umów to proces zarządzania umowami w masowej skali w trakcie i po okresie pandemii koronawirusa. Elektroniczny Obieg Umów służy do kompleksowego zarządzania umowami w wersji elektronicznej. Dzięki temu, że aplikacja działa online, nie musisz instalować dodatkowego oprogramowania. Wystarczy, że Twój komputer, tablet lub smartfon mają dostęp do Internetu.

Jakie są zalety Elektronicznego Obiegu Umów?

Korzystanie z Elektronicznego Obiegu Dokumentów niesie ze sobą szereg korzyści. Przede wszystkim jest to oszczędność czasu i pieniędzy. Dokumentacja nie musi być tworzona w zewnętrznych programach, by następie przesyłać ją drogą mailową, bo wszystko odbywa się na w jednej aplikacji. Co więcej, możliwe jest w niej także podpisywanie i wypowiadanie umów, wprowadzenie zmian, i sugestii. Brak konieczności drukowania, odbijania pieczątek czy składania podpisów pozwala też znacznie obniżyć wydatki w przypadku większych, rozproszonych firm.

Kolejne zalety wynikające z korzystania z Elektronicznego Obiegu Dokumentów to oszczędność nerwów oraz optymalizacja procesowa. Ryzyko zgubienia czy stracenia dokumentów zostaje wyeliminowane, nie stanowiąc żadnego zagrożenia dla firmy. Aplikacja dodatkowo jasno określa role i uprawnienia konkretnych użytkowników, ułatwiając i optymalizując cały proces.

https://www.marketingbusinessblog.pl/elektroniczny-obieg-umow/